Wraz z rosnącymi potrzebami konsumentów rośnie zapotrzebowanie na usługi, które jeszcze kiedyś wydawały nam się nieosiągalne. Dziś nie tylko możemy wypożyczyć samochód na określony czas, decydując się dodatkowo na skorzystanie z możliwości prowadzenia przez drugą osobę. Obecnie możemy również wypożyczyć samochód z prywatnym kierowcą – kiedy warto rozważyć takie rozwiązanie?

By szybko dotrzeć na miejsce

Skorzystanie z możliwości wynajmu samochodu wraz z kierowcą warto rozważyć szczególnie wtedy, kiedy nie mamy orientacji w mieście, jest nam ono zupełnie nieznane, a czas nagli. W przypadku ważnych spotkań lub kiedy grafik jest bardzo napięty – samochód z wypożyczalni i zawodowy kierowca, który dobrze zna teren, po którym się porusza, będą na wagę złota.

W celach turystycznych

Kierowca może stać się również całkiem niezłym przewodnikiem. Zwłaszcza w przypadku Trójmiasta. Jeśli przyjeżdżasz tu na urlop i chcesz zwiedzić wszystkie najważniejsze zabytki, wynajem samochodu z kierowcą może być najlepszym rozwiązaniem. Podpowie Ci on, co warto zobaczyć, a oprócz tego zawiezie w określone miejsce. Znacznie oszczędzasz przy tym czas. Nie musisz zastanawiać się, gdzie i jak dojechać. Jeżdżąc z kierowcą wynajmowanego pojazdu, na pewno zobaczysz więcej zabytków, niż przemierzając wybrzeże na własną rękę.  

Multitasking?

Wynajem samochodu z kierowcą to świetne rozwiązanie, jeśli brak Ci czasu. Masz do przemierzenie setki kilometrów? Chcesz ten czas przeznaczyć na przygotowanie się do ważnego spotkania? Potrzebujesz przeanalizować jeszcze swoją prezentację? A może po prostu potrzebujesz zrelaksować się przed ważnym wystąpieniem? Dzięki własnemu „szoferowi” możesz zająć się swoimi sprawami, nie marnując czasu na jazdę. Kierowca dowiezie Cię na czas we wskazane miejsce.

A co z naszymi gośćmi?

Wynajem samochodu z kierowcą może być doskonałym rozwiązaniem w przypadku dużych imprez zorganizowanych. Ta opcja sprawdzi się zarówno w przypadku wesel, jak i uroczystych biznesowych kolacji, w czasie których podaje się alkohol. Dzięki temu wszyscy mogą korzystać ze sposobności do zabawy, nie martwiąc się, że nie będzie komu odwieźć gości weselnych czy uczestników bankietu. Wynajęty wraz z autem kierowca przetransportuje wszystkich, którzy będą tego potrzebować pod wskazany adres.

Kiedy chcesz się pokazać ;

No cóż – jak cię widzą, tak cię piszą. Niekiedy okoliczności zmuszają nas do tego, by się odpowiednio zaprezentować. Ma to szczególne znaczenie w życiu zawodowym, a niekiedy również w życiu towarzyskim. Pomyśl na przykład o oświadczynach… Wynajęcie samochodu z własnym kierowcą w takich sytuacjach może naprawdę bardzo pomóc.

Sposobności i okazji do tego, by wynająć samochód z usługami kierowcy jest wiele. Właściwie może to być rozwiązanie korzystne w każdej sytuacji, kiedy nie chcemy sami prowadzić pojazdu (lub zwyczajnie nie mamy do tego uprawnień). Oczywiście trzeba każdorazowo ocenić, czy taka usługa jest dla nas opłacalna. Ze zrozumiałych względów wypożyczenie samochodu wraz z kierowcą będzie odpowiednio droższe.