O nas

O ASCAR-RENT

AS-CAR jest uznaną przez klientów wypożyczalnią samochodów obejmującą swoim zasięgiem całe Trójmiasto. Nasza flota samochodów skutecznie obsługuje osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Niezależnie od tego, czy jesteś w Trójmieście w podróży służbowej, czy tutaj odpoczywasz, zawsze znajdziesz coś dla siebie wśród oferowanych przez nas samochodów do wynajmu. Możesz zdecydować się na wynajem dokładnie taki jakiego akurat w tej chwili potrzebujesz – krótko lub długoterminowy. Elastycznie dopasujemy się do Twoich planów.

“Wyposażyliśmy samochód gdy, jechaliśmy na wakacje a nasz samochód się popsuł i został w serwisie. Pan bardzo szybko wypożyczył auto. Auto sprawne i czyste. Gdy oddawaliśmy samochód i potrzebowaliśmy dostać się na dworzec pan sam zaproponował że, bez problemu Nas odwiezie za co bardzo jeszcze raz dziękujemy.”

– Katarzyna Tolak

„Świetna Firma.Świetne czyste i zadbane auta.Wszelkie formalności załatwione bez problemów.Obsługa bardzo miła i zasze uśmiechnięta.Kontakt telefoniczny oraz informacje 10/10. Serdecznie poleceam.?”

– Przemek Nieczyporowski

Z nami wypożyczenie samochodu jest proste, łatwe i przyjemne, bo uważamy, że właśnie takie powinno być, gdyż Twój czas jest bezcenny. Stawiamy na minimum formalności i maksimum zadowolenia. Nasi klienci każdego dnia to potwierdzają swoimi wyborami. Jest dla nas największym wyróżnieniem, kiedy klienci do nas wracają i polecają nas innym. Wynajęty samochód podstawimy wszędzie tam, gdzie możesz go potrzebować np. pod hotel, pensjonat, siedzibę firmy, lotnisko czy dworzec kolejowy. A po zakończeniu wynajmu odbierzemy go od Ciebie, skąd będzie Ci wygodnie – nieważne czy potrzebujesz auta w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie. Jeśli interesuje Cię szybki i skuteczny wynajem samochodu to zapraszamy serdecznie do rezerwacji.