AS-CAR jest uznaną przez klientów wypożyczalnią samochodów obejmującą swoim zasięgiem całe Trójmiasto. Nasza flota samochodów skutecznie obsługuje osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Klienci są w pełni zadowoleni z naszych usług i z powodzeniem polecają je innym.

Tak więc niezależnie od tego, czy jesteś w Trójmieście w podróży służbowej, czy tutaj odpoczywasz, zawsze znajdziesz coś dla siebie wśród oferowanych przez nas samochodów do wynajmu. Możesz zdecydować się na wynajem dokładnie taki jakiego akurat w tej chwili potrzebujesz – krótko lub długoterminowy. Elastycznie dopasujemy się do Twoich planów.

Wynajem samochodu powinien być prosty!

Wypożyczenie samochodu w AS-CAR jest proste i pozbawione zbędnych formalności, bo nade wszystko szanujemy Twój czas. Szybko możesz cieszyć się niezależnością, jaką daje wynajem samochodu do swojej dyspozycji.

Doskonałe ceny są naszym atutem!

Oferujemy doskonałą jakość w przystępnych cenach, dlatego każdy może sobie pozwolić na wynajem samochodu w AS-CAR. O nic nie musisz się martwić. Nasze samochody są bezpieczne, bardzo komfortowe oraz doskonale wyposażone. Regularne serwisowanie sprawia, że możesz cieszyć się z jazdy bez obaw.

Na czas! Na miejsce!

Oferujemy wynajem na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, więc jeśli planujesz odwiedzić Trójmiasto i potrzebujesz samochodu, zaufaj AS-CAR. Podstawimy auto tam gdzie potrzebujesz i odbierzemy po zakończeniu wynajmu. Lotnisko? Hotel? Będziemy na pewno i na czas, bo działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Konkurencja śpi – my jesteśmy na posterunku!

Wynajem dla firm na dobrych warunkach!

Jeśli masz firmę i chcesz wynająć samochody dla swoich pracowników, to chętnie przygotujemy dla Ciebie pakiet atrakcyjnych rozwiązań, dzięki którym wynajem u nas będzie bardziej opłacalny niż zakup samochodów. Warto rozważyć taką opcję, szczególnie jeśli nie chcesz zajmować wszystkimi bieżącymi sprawami, jakie generuje posiadanie samochodów w firmie. Chętnie przejmiemy je na siebie.

 • 1

  Profesjonalizm

  Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy wyłącznie w 100% sprawne i czyste samochody.

 • 2

  Dostosowanie do klienta

  Powiedz nam tylko na czym Ci zależy, a chętnie dostosujemy wynajem auta do Twoich potrzeb. Indywidualne propozycje w zakresie wypożyczenia samochodu są dla nas czymś normalnym, dlatego zadzwoń lub zostaw kontakt, a chętnie porozmawiamy o dostępnej puli rozwiązań.

 • 3

  Kompleksowa usługa

  Oferujemy wynajem 24h/d, z dostarczeniem, jak i odbiorem, wynajętego samochodu w wyznaczonym miejscu.