Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to, w ostatnich latach, najprężniej rozwijające się lotnisko o zasięgu międzynarodowym w Polsce. Zlokalizowany jest na gdańskiej Matarni w odległości 12 km od centrum Gdańska, 15 km od centrum Sopotu oraz 25 km od centrum Gdyni. Gdańskie lotnisko wyposażone jest w najnowocześniejszy system świetlnych pomocy nawigacyjnych, zdalnie sterowany z wieży kontroli ruchu lotniczego, co zdecydowanie ułatwia wszystkie nocne operacje związane z ruchem samolotów, tworząc tym samym lotnisko im. Lecha Wałęsy najbezpieczniejszym portem lotniczym w kraju.

Wynajem aut na lotnisku, czyli jak w prosty sposób ułatwić sobie pobyt w Gdańsku.

Niezależnie czy podróżujesz służbowo czy turystycznie, w ofercie naszej wypożyczalni samochodów AS-CAR znajdziesz rozbudowaną flotę aut, z której na pewno wybierzesz coś dla siebie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy zarówno modele luksusowe jak i komfortowe auta rodzinne, które doskonale sprawdzą się na pomorskich drogach. Wynajem auta to idealny sposób na szybkie przemieszczanie się po Trójmieście, dzięki czemu przylatując tu w celach biznesowych, będziesz mógł wykorzystać swój czas bardziej efektywnie. Z kolei ci, którzy Pomorze wybrali jako cel swojego urlopu, dzięki wypożyczeniu auta będą mieli możliwość zwiedzenia większego obszaru niż podczas korzystania z innych środków transportu.  Wynajem auta to gwarancja szybkiego i wygodnego pokonania każdej odległości.

Wypożyczalnia samochodów na gdańskim lotnisku

Dlaczego AS-CAR?

Nowoczesne wyposażenie, komfortowe i przestronne wnętrza, regularne przeglądy techniczne i kontrola czystości to aspekty które wyróżniają nas na pomorskim rynku. Niezależnie od długości pobytu – czy przyleciałeś na jeden dzień, na weekend czy na dłużej, nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Ci dobrać odpowiednie auto, a także rozwieją wszelkie wątpliwości. Przyjeżdżasz z dzieckiem? Nie ma problemu – w naszej ofercie dajemy także możliwość wypożyczenia fotelików dla dzieci.

Wynajem aut dla firm i grup zorganizowanych

Organizujesz podróż służbową dla swoich klientów? A może przyjeżdżasz razem z delegacją aby sprawdzić pracę oddziału swojej firmy? Skorzystaj z wynajmu aut w naszej wypożyczalni! Specjalnie dla firm oferujemy vany i busy mogą pomieścić od 5 do 8 osób.

Rezerwacja online